0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Gangwon FC
inprogress
۱۵:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۴
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۴
۰
Jeju United
inprogress
۱۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship Women
Mexico (W)
۰
۱
Jamaica (W)
Finished
۰۶:۳۰
USA (W)
۳
۰
Haiti (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
۰
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS
Colorado Rapids
۲
۳
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
Orlando City SC
۳
۵
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۳۰
Los Angeles Galaxy
۴
۰
Montreal Impact
Finished
۰۷:۰۰
FC Dallas
۱
۱
Inter Miami CF
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Arsenal de Sarandi
۲
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۰:۳۰
Newell's Old Boys
۲
۲
Patronato
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Aldosivi
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
Independiente
۱
۳
Platense
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۱
۰
Ansan Greeners
inprogress
۱۵:۰۰
Gwangju FC
۲
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۲
۳
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۲
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  China League One
Kunshan
۱
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۰۰
Shanghai Jiading
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۰۰
Nanjing Fengfan
۳
۱
Beijing Institute of Technology
Finished
۱۲:۰۰
Shenyang Urban FC
۰
۲
Heilongjiang Ice City FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Brazil Serie C
AA Aparecidense
۲
۲
ABC Futebol Clube
Finished
۰۳:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Cambodia U19
۱
۲
Malaysia U19
Finished
۱۲:۳۰
Singapore U19
-
-
Timor Leste U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Brondby I.F.
۰
۰
Lyngby BK
inprogress
۱۵:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
۴
۲
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۲:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۰
FK Sloboda Tuzla
inprogress
۲۰:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۴۵
  Australia Tasmania Super League Women
Olympia Warriors FC (W)
۰
۴
Taroona (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۴:۱۵
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۱۵
  Africa COSAFA Cup, Group A
Seychelles
-
-
Botswana
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  India Shillong Premier League
Nangkiew Irat
۱
۰
Mawkhar
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Albany Creek
۰
۰
Souths United
inprogress
۱۴:۰۰
Taringa Rovers
۰
۰
Grange Thistle SC
inprogress
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۰
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Newcastle Olympic
۱
۲
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
  Australia Victoria Cup Women
Heidelberg United (W)
۲
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Roar NPL
-
-
Capalaba
Finished
۱۴:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۰
۰
Queensland Lions SC
Finished
۱۴:۰۰
Sunshine Coast Fire
۰
۰
Western Pride
Cancelled
۱۴:۰۰
  Cambodia Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۰
Phnom Penh Crown
inprogress
۱۶:۰۰
Naga World FC
۰
۱
Visakha FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Africa Africa Cup of Nations Women
Burundi (W)
۲
۴
Botswana (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۰
Hougang United FC
inprogress
۱۶:۱۵
  Malaysia Super League
Melaka United
-
-
Selangor FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  Chile Primera B
San Luis de Quillota
۰
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۱
Melipilla
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Estrela do Norte
۰
۰
Desportiva Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Asia AFF Championship Women
Laos (W)
۱
۰
Cambodia (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Stirling Lions
۰
۰
Cockburn City
inprogress
۱۶:۰۰
  Malaysia Liga M3
KSR Sains
۲
۱
Manjung City
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Victoria Dockerty Cup
Oakleigh Cannons
۳
۲
Avondale FC
Finished
۱۴:۰۰
  Tanzania U20 League
Biashara United FC U20
۰
۰
Namungo FC U20
inprogress
۱۵:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFB
۰
۳
Hviti Riddarinn
Finished
۰۰:۳۰
  Mongolia 2nd League
Alliance
۰
۳
Selenge FC
Finished
۰۹:۲۹
  Belarus Reserve League
Dnepr Mogilev Reserves
۳
۰
FC Minsk Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۲
۰
FK Slutsk Reserves
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia State Cup Women
Sorrento (W)
۰
۰
Balcatta (W)
inprogress
۱۶:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید